Mini piepūšamā pīle - Peldošs glāžu turētājs

Kods: 201-016
9,90 U$ Cena bez PVN: 8,25 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Mini piepūšamā pīle - Peldošs turētājs ūdens glāzēm, baseinam vai jūrai, priecē ikvienu aci, kas novērtē stilu un praktiskumu.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Mini piepūšamā pīle - Peldošs turētājs ūdens glāzēm, baseinam vai jūrai , iepriecinās ikvienu aci, kas novērtē stilu un praktiskumu. Moderns baseina dzērienu turētājs atdzīvinās jebkuru pludmales ballīti. Izklaidējieties karstās vasaras dienās ar jautro Ducky Cup Holder , kas lepojas ar savu titulu kā augstākās kvalitātes dzērienu turētājs , kas glabās visas jūsu vērtslietas pie rokas. Augstas kvalitātes materiāli un detalizēta apstrāde padara pīles formas piepūšamo turētāju par augstākās klases šāda veida dzērienu turētāju . Izbaudiet karstos vasaras mirkļus ar visu nepieciešamo.

Mini piepūšamā Duck - kā krūzes turētājs

Piepūšamais dzērienu turētājs Duck

Piepūšamais dzērienu turētājs pīle piepeld pie jums ar jūsu iecienītāko dzērienu.

Neatkarīgi no tā, vai dodaties uz pludmali, uz jūru, uz ezeru vai baseinu, pie ģimenes, radiem vai draugiem, piepūšamais glāžu turētājs vienmēr un visur ir parocīgs. Neparasts dzērienu turētājs spilgtas saules krāsā paspilgtinās tavu dienu. Atpūta sauļošanās krēslā nekad nav bijusi tik relaksējoša kā ar praktisku piepūšamo glāžu turētāju stilīgas pīles formā , kas nodrošinās, ka jūsu dzēriens neizlīst. Jauks turētājs piedāvā stabilitāti un uzticamību cilvēkiem, kuri baidās izšļakstīt dzērienu, laiskojoties apkārt. Īpašais peldošais turētājs ir lieliski piemērots arī ikdienišķai sauļošanai jūrā. Kaitinošā celšanās pēc auksta dzēriena ir beigusies.

Mini baseina ritenis pīles formā

Esiet baseina ballītes zvaigzne ar moderno pīļu dzērienu turētāju ar glāzēm

Burvīgais dzērienu turētājs iet līdzi laikam un tika radīts, ņemot vērā jaunākās tendences modes pasaulē. Gleznainajam pīles formas turētājam nav jānēsā tikai jūsu dzēriens. Neatkarīgi no tā, kas jums jānoliek, jūsu Pīle ir jums blakus. Maģiskais krūzes turētājs pīles formā atnesīs Jums jebkuru alkoholisko vai bezalkoholisko dzērienu, garšīgu saldējumu vai atdzesētu skārdeni, sulas kastīti vai glāzi ar atsvaidzinošu dzērienu. Pīles turētāju varat izmantot arī kā viedtālruņa, mini skaļruņa u.c. trauku. Bērni būs īpaši satraukti, ja viņu iecienītākās rotaļlietas būs pa rokai.

piepūšamās pīles mini krūzīšu turētāji dzērienu baseins


Specifikācijas:

  • Materiāls: PVC
  • Krāsa: dzeltena

Iepakojuma saturs:

1x Piepūšamais glāžu turētājs pīles formā

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma