Flamingo piepūšamais krūzes turētājs - mini piepūšams

Kods: 201-015
13,20 U$ Cena bez PVN: 11,00 U$
iepriekšpasūtījums Preces piegāde aptuveni 1-3 nedēļas.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Flamingo piepūšamais krūzes turētājs - mini piepūšamais, lai ikviens varētu atpūsties ar atdzesētu dzērienu rokās. Mini baseina peldošs dzērienu turētājs.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Flamingo piepūšamais krūzes turētājs - mini piepūšamais, lai ikviens varētu atpūsties ar atdzesētu dzērienu rokās. Mini baseina peldošais dzērienu turētājs seko laikam un jaunākajām tendencēm. Sākotnējais turētājs atdzīvinās jebkuru ballīti. Piepūšamais flamingo formas turētājs ir detalizēts un tā grafiskā apstrāde atstāj ļoti patīkamu iespaidu uz aci. Jautrais turētājs flamingo formā patiks ikvienam, kurš meklē praktisku risinājumu dzēriena trūkumam vasaras sezonā. Katrs pieaugušais, pusaudzis vai bērns to patiešām novērtēs.

Flamingo - Piepūšamie glāžu turētāji

flamingo piepūšamais glāžu turētājs peldošs

Oriģinālais Flamingo piepūšamais padarīs patīkamākus vasaras karstos mirkļus pie jūras.

Piepūšamajam flamingo formas turētājam ir plašs pielietojums. To var izmantot, lai uzglabātu alkoholiskā vai bezalkoholiskā dzēriena skārdeni, glāzi neatvairāmas sulas, burciņu dzēriena vai saldējuma vai pudeli atdzesēta ūdens. Praktiskais peldošais glāžu turētājs izceļas ar savu stingrību. Tas pārvarēs pat visstiprākos jūras viļņus. To var ņemt līdzi ne tikai uz baseinu, bet arī uz pludmali, uz jūru, uz ezeru, uz džakuzi. Īsāk sakot, tas ir lietojams vienmēr un visur.

piepūšams flamingo krūzēm kā turētājs

Sīksts flamingo par tavu dzērienu pat atdos dzīvību :)

Flamingo krūzīšu turētājs ir īpaši kompakts, tāpēc vienmēr varat to nēsāt līdzi jebkur. Tas lieliski iekļaujas pludmales somā, un jums joprojām būs daudz vietas. Burvīgais dzērienu turētājs izceļas ar kvalitatīviem materiāliem un izturīgu virsmu. Flamingo izturēs jebkuru dzērienu, ko jūs gatavojat. Jums nekad nav jāuztraucas par savu dzērienu, tas ir stabilā stāvoklī, tāpēc tam nevajadzētu izliet, bet jums ir jābūt uzmanīgiem. Izbaudiet jautrības pilnu vasaru ar savu iecienītāko dzērienu tieši baseinā.

Peldošā baseina piepūšamais mini ritenis flamingo formāflamingo krūzes turētājsPiepūšams baseins krūzītēm flamingo formā

Specifikācijas:

  • Materiāls: PVC
  • Krāsa: rozā


Iepakojuma saturs:

1x Piepūšams glāžu turētājs flamingo formā

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma