Peldošs piepūšamais glāžu turētājs - Unicorn

Kods: 201-020
9,90 U$ Cena bez PVN: 8,25 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Peldošs piepūšamais krūzīšu turētājs - Vienradzis parūpēsies par tavu dzērienu baseinā. Unicorn mini piepūšamais ritenis dzērieniem padarīs tavu vasaras dienu patīkamāku.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Peldošs piepūšamais krūzīšu turētājs - Vienradzis parūpēsies par tavu dzērienu baseinā. Unicorn mini piepūšamais ritenis dzērieniem padarīs tavu vasaras dienu patīkamāku. Izbaudiet pasaku vasaru ar Vienradža piepūšamo peldošo glāžu turētāju un palutiniet sevi ar mieru un relaksāciju, ko esat pelnījuši, pateicoties Unicorn glāžu turētājam.

Piepūšamais glāžu turētājs eleganta vienradža formā parūpēsies par jūsu dzērienu jebkuros apstākļos. Tas apbur ne tikai ar savu praktiskumu, bet arī ar savu stilu. Peldošais dzērienu turētājs izpilda ne tikai turētāja funkcionalitāti, bet arī kļūst par jautru rotaļlietu bērniem. Skaists vienradzis ir katra bērna sapnis. Burvīgais glāžu turētājs lieliski der gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Peldošais baseina krūzes turētājs vienradzis

unicorn baseina dzērienu turētājs

Mītisks vienradzis varavīksnes krāsās - unikāls turētājs ne tikai dzērieniem.

Dzīvespriecīgais vienradža formas glāžu turētājs ir daudzpusīgs un to var izmantot ne tikai dzērieniem. Rotaļīgais piepūšamais pasargās alkoholiskos vai bezalkoholiskos dzērienus, saldējuma burciņu vai rasas skārdeni ar garšīgu dzērienu, augļu sulu vai glāzi atspirdzinoša dzēriena. Pat mazs mājdzīvnieks lieliski iekļaujas piepūšamajā turētājā . Dodiet savam mājdzīvniekam ikdienišķu laiku saulē un daudz jautrības. Peldošais turētājs vienradža formā ir piemērots arī kā turētājs viedtālrunim, mini skaļrunim u.c. Bērni būs īpaši satraukti, ja pie rokas būs savas iecienītākās rotaļlietas.

Piepūšamais dzērienu turētājs Unicorn

Modernais dzērienu turētājs pārsteidz ar savu kvalitāti, izturību un daudzpusīgo pielietojumu.

Jums vairs nav jāuztraucas par savu dzērienu vai vērtslietām, varat izbaudīt vasaru un visu atbildību atstāt jautrajam Unicorn glāžu turētājam . Cietais dzēriena turētājs ir lieliski piemērots ikvienam mītiskā vienradža būtnes mīļotājam. Peldošo dzērienu turētāju varat paņemt līdzi jebkur. Ne tikai uz burbuļvannu, bet arī uz pludmali, uz jūru, uz ezeru vai baseinu, pie draugiem vai ģimenes, uz baseina ballīti vai patīkamu atpūtu sauļošanās krēslā. Jaukais Vienradzis izceļas ar kvalitatīvu PVC materiālu un mūsdienīgu dizainu. Paņemiet savu kompakto piepūšamo turētāju un apžilbiniet visus ar tā unikālo dizainu.

Baseina mini ritenis dzērieniem Unicorn

Specifikācijas:

  • Materiāls: PVC
  • Krāsa: balta


Iepakojuma saturs:

1x Piepūšams glāžu turētājs vienradža formā

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma