Baseina turētājs piepūšamais peldošais krūzītēm - Palma

Kods: 201-022
9,90 U$ Cena bez PVN: 8,25 U$
iepriekšpasūtījums Preces piegāde aptuveni 1-3 nedēļas.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Baseina turētājs piepūšamais peldošais krūzītēm - Palma. Vasaras tēmu oriģinālie piepūšamie peldošie glāžu turētāji ir lieliski piemēroti atpūtai ar aukstu dzērienu rokās.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Baseina turētājs piepūšamais peldošais krūzītēm - Palma. Vasaras tematikā oriģinālie piepūšamie peldošie glāžu turētāji ir lieliski piemēroti atpūtai ar atdzesētu dzērienu rokās. Dzērienu turētājs seko laikam un jaunākajām tendencēm. Stilīgs piepūšamais turētājs kļūs par jūsu labāko draugu. Piepūšamais turētājs salas formā ar palmu ir detalizēts un tā dizains rada ļoti harizmātisku un patīkamu iespaidu. Palmu koku peldošais turētājs rada ļoti reālistisku iespaidu. Katrs pieaugušais, pusaudzis vai bērns to patiešām novērtēs.

Baseina turētājs krūzītēm - sala ar palmu

Baseina turētājs krūzītēm - sala ar palmu

Gudrais universālais dzērienu turētājs pārsteigs ikvienu ar savu elastību un izturību.

Modernais glāžu turētājs ir piemērots lietošanai gan ūdenī, gan uz zemes. Praktiskais palmu koku peldošais glāžu turētājs radīs patīkamus vasaras mirkļus ērtā sauļošanās krēslā pie baseina vai brīnišķīgu izklaidi pie jūras. Dzērienu turētāju var paņemt līdzi uz pludmali, ezeru, karsto vannu, baseinu vai okeānu, uz ballīti draugu un ģimenes lokā. Neparastais peldošais turētājs atdzīvinās jebkuru ballīti un radīs īsto vasaras atmosfēru. Jebkurš cilvēks, kuram ir apnicis nemitīgi celties, lai iegūtu aukstu dzērienu, patiešām novērtēs gudru piepūšamo turētāju.

Baseina piepūšamais mini ritenis palmu koku dzērienu turēšanai

Piepūšamā sala ar palmu ir piemērota vienmēr un visur - universāls lietojums un pielāgojams raksturs.

Dzīvespriecīgā piepūšamā krūze pielāgojas katrai situācijai un visiem apstākļiem. Universālo glāžu turētāju varat izmantot dažādos veidos. Izcilajā glāzes turētājā saliņas formā ar palmu var ietilpt jebkurš alkoholiskais vai bezalkoholiskais dzēriens, garšīgs saldējums vai atdzesēta skārdene, vai glāze ar atspirdzinošu dzērienu. Palmu turētāju varat izmantot arī kā viedtālruņa trauku, mini skaļruni. Bērni būs īpaši satraukti, ja viņu iecienītākās rotaļlietas būs pa rokai. Saldiniet savu dzīvi un izbaudiet īsto vasaras atmosfēru.

Palmu koka glāžu turētājs

Specifikācijas:

  • Materiāls: PVC
  • Krāsa: sajauc

Iepakojuma saturs:

1x Piepūšams glāžu turētājs palmas formā

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma