Flamingo baseina pludiņš - vasaras hits!

Kods: 201-002
93,50 U$ 82,50 U$ Cena bez PVN: 68,75 U$
iepriekšpasūtījums Preces piegāde aptuveni 1-3 nedēļas.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Flamingo baseina pludiņš - vasaras hits! Tas parūpēsies par tropu atmosfēru visur, kur to paņemsiet līdzi, vienlaikus kalpojot atpūtai un izklaidei ūdenī.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Kāpēc mēs esam vislabākie?

Vairāk nekā 35 000 YT abonenti Vairāk nekā 1000 YT video apskati 10 miljoni skatījumi
Profesionālas konsultācijas
Tirgus līderis jau 12 gadus
Visu produktus mēs testējam

Produkta apraksts

Flamingo baseina pludiņš - vasaras hits! Tas parūpēsies par tropu atmosfēru visur, kur to paņemsiet līdzi, vienlaikus kalpojot atpūtai un izklaidei ūdenī. Aizmirstiet par klasisku, neuzkrītošu piepūšamo paliktni un šoreiz paņemiet ekskluzīvu gabalu , ar kuru karstajos vasaras mēnešos izbaudīsiet lielisku izklaidi ūdenī . Vai dodaties atpūsties pie jūras vai ezera? Neaizmirstiet paņemt līdzi šo stilīgo piepūšamo paliktni, lai pievērstu uzmanību, bet galvenokārt jūs piedzīvosiet smaidošas situācijas un neaizmirstamus piedzīvojumus ģimenes un draugu lokā. Kad izklaidēties, ja ne vasaras brīvlaikā? Piepūšamā paliktņa milzīgie izmēri un oriģinālais dizains nodrošina, ka jūs būsiet uzmanības centrā katrā ūdens ballītē. Pārsteidzošs piepūšamais flamingo spilventiņš, kas patiks jums un jūsu draugiem.

Piepūšamās baseina rotaļlietas bērniem un pieaugušajiem peldēšanai ūdenī vai nu uz jūru, vai uz baseinu - milzīgi stilīgi piepūšamie paliktņi. Izbaudi vasaru lieliskā stilā!

XXL sarkans flamingo

Izveidojiet unikālu estētisku un jautru atmosfēru mājās ar milzīgo peldošo dzīvnieku savā baseinā. Pateicoties lielajam izmēram , piepūšamais paliktnis piedāvā pietiekami daudz vietas diviem pieaugušajiem, lai kopā ar partneri varētu baudīt atpūtu, sauļoties un ūdens priekus. Piepūšamais paliktnis ir piemērots laika pavadīšanai baseinā, ezerā, pludmalē vai dārzā kā zvilnis. XXL piepūšamie paliktņi ir atraduši savu vietu arī slavenību pasaulē, kur tie ir ļoti iecienīti un populāri, jo tie ir īstās izklaides garantija. Tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes PVC materiāla, un tajos ir divi viegli satverami rokturi manipulācijām un netraucētai braukšanai pa ūdeni.

milzu flamingo flamingo

​E-veikalā mums ir pieejami vairāki šo jautro piepūšamo modeļu modeļi, tāpēc Jums ir unikāla iespēja izvēlēties piemērotāko un izbaudīt vasaru lieliskā stilā.

Specifikācijas — piepūšamais sarkanais flamingo:

  • Materiāls: augstas kvalitātes PVC
  • Izmēri: garums 1,9 m, platums 1,9 m, augstums 1,2 m
  • Svars: 2,6 kg

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma