Krūzes vai dzēriena turētājs - piepūšams un peldošs - Ananāss

Kods: 201-017
9,90 U$ Cena bez PVN: 8,25 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Krūzes vai dzērienu turētājs - piepūšams un peldošs - Ananāss nodrošinās komfortu uz sauszemes vai ūdenī. Baseina piepūšamais mini ritenis.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Krūzes vai dzērienu turētājs - piepūšams un peldošs - Ananāss nodrošinās komfortu uz sauszemes vai ūdenī. Baseina piepūšamo mini riteni var izmantot jebkurā laikā un vietā. Gardīgo ananāsu turētāju varat paņemt līdzi uz burbuļvannu, baseinu, ezeru, pludmali vai okeānu, ballīti, draugiem un ģimeni. Piepūšamais ananāsa formas turētājs iederas ūdenī, kad vēlaties glabāt pie rokas savas vērtslietas vai atdzesētu dzērienu ik uz soļa. Ananāsu turētājs noder arī atpūšoties pie ūdens. Atpūta uz zviļņa vai segas nekad nav bijusi tik bezrūpīga.

Ananāsu piepūšamie - glāžu turētāji baseinam

ananāsu piepūšamais mini riteņu glāžu turētājs

Atjautīgā peldošā dzērienu turētāja daudzpusīgā izmantošana pārsteigs ikvienu.

Jautrais ananāsu piepūšamais glāžu turētājs izklaidēs ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos. Modernajam piepūšamajam ananāsa formas turētājam varat uzticēties ar jebkuru alkoholisko vai bezalkoholisko dzērienu, garšīgu saldējumu vai atdzesētu skārdeni vai glāzi ar atsvaidzinošu dzērienu. Varat arī izmantot ananāsu turētāju kā trauku savam mazajam mājdzīvniekam, viedtālrunim, mini skaļrunim vai rotaslietām un atslēgām, kuras nevēlaties pazaudēt peldoties. Bērni būs īpaši satraukti, ja viņu iecienītākās rotaļlietas būs pa rokai. Dodiet rotaļlietām savu pludiņu. Universālo glāžu turētāju ananāsa formā varat izmantot dažādos veidos.

Universāls dzērienu turētājs Ananāss

Kvalitatīvs peldošais glāžu turētājs Pineapple - stilīgs ananāsu sapnis peldoša turētāja formā.

Piepūšamās gardais dizains atdzīvinās jebkuru ballīti. Tasty Pineapple izskatās patiešām reālistiski, pateicoties piepūšamās detaļas detalizētajam dizainam. Piepūšamais turētājs ir īpaši kompakts un viegli tīrāms un kopjams. Ananāsu turētāju var viegli uzglabāt pludmales somā un ātri uzpūst dažu minūšu laikā. Būsiet patiesi gandarīts, ja nedēļas nogalē vai atvaļinājumā vēlēsities kādu garšīgu dzērienu. Izbaudiet siltos vasaras mirkļus ar pragmatisku un vienlaikus stilīgu dzēriena turētāju ananāsa formā.

Kvalitatīvi peldoši piepūšamie dzērieni ananāsiem


Specifikācijas:

  • Materiāls: PVC
  • Krāsa: dzeltena


Iepakojuma saturs:

1x Piepūšams glāžu turētājs ananāsa formā

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma