Piepūšamais dzērienu turētājs baseinam - zelta Unicorn

Kods: 201-018
9,90 U$ Cena bez PVN: 8,25 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Piepūšamais dzērienu turētājs baseinam - zelta Unicorn. Izbaudiet skaisto vasaru un izbaudiet peldošu glāžu turētāju eleganta vienradža formā.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Piepūšamais dzērienu turētājs baseinam - zelta Unicorn. Izbaudiet skaistu vasaru un izbaudiet peldošu glāžu turētāju eleganta vienradža formā. Ūdens dzērienu turētājs ir daudzpusīgs, un to var izmantot vairākos veidos. Vienradža formas piepūšamajā var uzglabāt alkoholisko vai bezalkoholisko dzērienu, saldējuma burciņu vai skārdeni vai glāzi atspirdzinoša dzēriena. Peldošais paliktnis lieliski der gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tas apbur ne tikai ar savu praktiskumu, bet arī ar savu stilu.

Radi unikālu atmosfēru tieši savā baseinā – piepūšamais zelta vienradzis

vienradža piepūšamās krūzes baseinam

Mītisks vienradzis greznās krāsās - unikāls turētājs ne tikai dzērieniem.

Gudrs palīgs Vienradzis parūpēs tavu dzērienu. Turētājs vienradža formā sargās tavu iecienīto dzērienu kā acs galvā. Jums vairs nav jāuztraucas par savu dzērienu, varat izbaudīt vasaru un visu atbildību atstāt jautrajam Unicorn glāžu turētājam . Peldošais dzēriena turētājs ir lieliski piemērots jebkuram mītiskā vienradža radījuma cienītājam. Praktiskais peldošais glāžu turētājs izskatās ļoti grezns un ir saskaņots ar zelta un sudraba metāla krāsām. Detalizētā apstrāde un modernais vienradža motīvs padarīs jūs par baseina ballītes zvaigzni.

Baseina mini vienradža dzērienu ritenis

Oriģinālais dzērienu turētājs pārsteidz ar savu izturību, stabilitāti un daudzpusīgo pielietojumu.

Piepūšamais glāžu turētājs Unicorn izceļas ar savu stingrību un izturību. Peldošo glāžu turētāju varat paņemt līdzi jebkur. Ne tikai uz burbuļvannu, bet arī uz pludmali, uz jūru, uz ezeru vai baseinu, pie draugiem vai ģimenes, uz baseina ballīti vai patīkamu atpūtu sauļošanās krēslā. Īsāk sakot, tas ir lietojams vienmēr un visur. Jaukais Vienradzis izceļas ar kvalitatīvu PVC materiālu un mūsdienīgu dizainu. Paņemiet savu kompakto piepūšamo turētāju un apžilbiniet visus ar tā unikālo dizainu.

Vienradzis peldošs piepūšamais dzērienu turētājs

Specifikācijas:

  • Materiāls: PVC
  • Krāsa: zelts, sudrabs

Iepakojuma saturs:

1x Piepūšams glāžu turētājs vienradža formā

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma