Vīna aerators ar Hawk statīvu

Kods: 94-011
30,80 U$ 24,20 U$ Cena bez PVN: 20,16 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Vīna aerators ar Hawk statīvu ir praktisks instruments visiem sarkanvīnu cienītājiem. Jebkurš sarkanvīns pirms lietošanas ir jāgāzē, izmantojot parocīgo aeratoru.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Vīna aerators ar Hawk statīvu ir praktisks instruments visiem sarkanvīnu cienītājiem. Jebkurš sarkanvīns pirms lietošanas ir jāgāzē, izmantojot parocīgo aeratoru. Tas atbilst jebkura standarta izmēra pudelei. Tas ir praktisks rīks ikvienai mājsaimniecībai.

Gāzētais vīns garšo labāk. Vīns elpojot atveras un atbrīvo aromātu un garšu. Tradicionāli vīna degustācijai tiek izmantoti gāzētie vīni. Tomēr ekstrakcija ir laikietilpīga, neērta, un to nevar veikt mājās.

Katrs vīna gardēdis zina, ka vīnam ir jāelpo, un tad tas garšo daudz labāk. Vīna elpošana atveras un atbrīvo jebkuru garšu un garšu. Vīna aerācijas process ir diezgan laikietilpīgs, taču ar šo rīku tas notiek ļoti ātri un vienkārši. Jūs uzreiz sajutīsiet atšķirību: spēcīgāks aromāts un labāka garša. Un, starp citu, atbrīvojieties no vīna pilieniem, kas plūst pa pudeli uz galdauta. Pateicoties novatoriskajai piltuves formai, ir viegli izliešana un vīna aerācija. Tā jaukais iepakojums padara to par lielisku dāvanu.

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma