Vīna karafe ar platāku kaklu - SET MAGIC

Kods: 94-001
53,90 U$ 44,00 U$ Cena bez PVN: 36,66 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Komplekts Magic vīna karafe ar platāku kaklu - Kakla diametrs 42mm ar filtru. Tas ir izstrādāts tūlītējai vīna aerācijai.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Komplekts Magic vīna karafe ar platāku kaklu - Kakla diametrs 42mm ar filtru. Tas ir izstrādāts tūlītējai vīna aerācijai. Vienkārši ielejiet glāzē vīnu no pudeles caur MAGIC DECANTER.

Nepieciešamība sarkanvīna cienītājiem. Šis plūsmas karafe nekavējoties piešķir jūsu vīnam aromātu un garšu. Vienkārši novietojiet to virs glāzes un ielejiet vīnu caur to un izbaudiet īsto garšu no pirmā brīža. Izmantojot šo karafe, jūs redzēsit atšķirību aromātā un garšā. Vīna lieliskā garša nav atkarīga tikai no tā šķiras un šķirošanas kvalitātes. Nepieciešamā detaļa , lai palielinātu vīna garšu un aromātu , ir pasniegšana un ieliešana glāzē. Daži vīni pēc dekantēšanas izceļas . Vīna darītājiem vīna dekantēšana ir ilgstošs un ļoti sarežģīts process , kas ir pareizi jāveic, lai saglabātu vīna garšu un aromātu. Izmantojot šo metodi, jūs varat modificēt īpaši vecākus vīnus vai vīnus ar spēcīgu garšu.

aeratora kļūme

Nav vieglākas procedūras, kas var uzsvērt jūsu vīna garšu un aromātu, lai iegūtu nevainojamu pieredzi. Karafes statīvs nav jāslēpj kaut kur skapī. Tā vienkāršais un stilīgais dizains padarīs gaišu katru telpu. Statīva līknes spēlējas ar gaismu un pārsteigs ikvienu pie katras izdevības.

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (3)

89%