Kļūdu noteikšanas ierīces - Professional CC308

Kods: 09-004
93,50 U$ Cena bez PVN: 77,91 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Kļūdu noteikšanas ierīces - Professional CC308 ir ierīce, kas tiek izmantota kā GSM vai jebkura bezvadu signāla kļūdu detektors jūsu dzīvoklī, birojā vai citās vietās. Jūs varat iegādāties tiešsaistē mūsu veikalā.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Kļūdu noteikšanas ierīces - Professional CC308 ir ierīce, kas tiek izmantota kā GSM vai jebkura bezvadu signāla kļūdu detektors jūsu dzīvoklī, birojā vai citās vietās. Jūs varat iegādāties tiešsaistē mūsu veikalā.

Šī īpaši pārveidotā iekārta arī nosaka, vai jūsu mobilais tālrunis netiek pārtverts. Ja ierīce uztver apraides signālu, tā sāks svilpt vai vibrēt, un zaļā gaismas diode iedegsies atkarībā no signāla intensitātes.

  • Veiktspēja 50mW - 200mW ar noteikšanas diapazonu 30-50 cm.
  • Veiktspēja 300mW - 600mW ar noteikšanas diapazonu 100-200 cm.
  • Veiktspēja 800mW - 1200mW ar noteikšanas diapazonu 300-1000 cm.
  • Iebūvēts 1200 mAh litija akumulators
  • Frekvenču diapazons 1MHz-3000MHz.
  • Izmēri: 93mm * 48mm * 17mm
  • Svars: 58g.

Kļūdu noteikšanas ierīces

Vairāku kļūdu detektors darbojas visās GSM frekvencēs, ieskaitot bezvadu kameras. Jūs varat viegli uzzināt, ka jūsu apkārtnē kāds zvana vai kāds kontrolē jūsu tālruni . Svilpošanas vai vibrācijas mirgošana jāturpina 1 minūti un ilgāk, un, ja jā, tad ir vairāk droši, ka caur tālruni tiek sūtīti dati vai audio signāls. Ierīce var viegli uzņemt bezvadu kameras, klausīšanās kļūdas un citas bezvadu ierīces. Pārdodu GSM detektoru par labu cenu varat iegādāties tiešsaistē mūsu e-veikalā. Apskatiet mūsu piedāvājumu un atrodiet to, ko meklējat .

Ierīce atbalsta austiņu pievienošanu gadījumam, ja nepieciešams veikt klusuma noteikšanu, tas nozīmē, bez audio. GSM signāla noteikšanas diapazons ir līdz 10 M (atkarīgs no uztvertā GSM signāla stipruma).

Iepakojumā ir:

1 x vairāku kļūdu detektors - CC308
1x austiņas

!!! Pārdevējs nav atbildīgs par šo produktu ļaunprātīgu izmantošanu nelikumīgiem mērķiem. Pirms lietošanas svarīgi iepazīties ar nosacījumiem (tiesības, tech. receptes, paziņojumi u.c.) darbībai ar precēm valstī!!!

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (3)

97%