LED Ziemassvētku eglīte SMART 2,1m ar gaismām - Twinkly - 390 gab RGB + BT + Wi-Fi

Kods: 78-082
539,00 U$ Cena bez PVN: 449,16 U$
iepriekšpasūtījums Preces piegāde aptuveni 1-3 nedēļas.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

LED Ziemassvētku eglītes lampiņa SMART augstums 2,1 m un diametrs 1,25 m - Twinkly - 390 gab. RGB + Bluetooth + WiFi (vadāms ar viedtālruni).

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

LED Ziemassvētku eglītes lampiņa SMART augstums 2,1 m un diametrs 1,25 m - Twinkly - 390 gab RGB + Bluetooth + WiFi (vadāms caur viedtālruni). Koks ar gaismas vadību, izmantojot lietotni mobilajā ierīcē. Šīs revolucionārās LED koku gaismas ienes mūsu mājām unikālu gaismas rotājumu, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. LED koku gaismas tiek vadītas, izmantojot mobilo aplikāciju , kas ir saderīga ar Android un iOS . Mākslīgajam kokam ir 390 LED krāsu diodes, koka kopējais augstums ir 2,1 metrs un apakšējais diametrs ir 1,25 metri.

RGB LED Smart tree - krāsu režīmu vadība, izmantojot aplikāciju tieši viedtālrunī

Ziemassvētku eglīte ar gaismāmLED apgaismojuma koks mirklimirgojoša Ziemassvētku eglītes vadīta vadība, izmantojot mobilo tālruni

Ierīces sazinās viena ar otru bezvadu režīmā , izmantojot Wi-Fi un Bluetooth . Varat vienlaikus savienot pārī un vadīt 10 Twinkly apgaismojuma ierīces vai 4000 gaismas diodes ar vienu un to pašu displeja gaismas motīvu un zīmējumu. Varat izveidot savas pārsteidzošās animācijas, kas piepildīs un padarīs visu telpu gaišāku. Gaismas ir paredzētas lietošanai iekštelpās un ārā - IP44 aizsardzība .

Eglīte ar gaismām - viedā LED eglīte TWINKLY - 390gab

LED eglītes Ziemassvētki twinkly viedtālruņa lietotņu vadībai

LED Ziemassvētku eglīte ar augstumu 2,1 m un diametru 1,25 m - TWINKLY lampiņas - 390gab

mirgojošas koku gaismas

Mākslīgajā kokā kopā ir 39 0 LED gaismas gabali . Kabelis ir melns un zaļš - lai saplūstu ar koku. RGB diode nozīmē, ka LED gaismas var radīt 16 miljonu krāsu RGB gaismas toni . Jūs varat pielāgot gaismas intensitāti un precīzu krāsu no krāsu skalas. Šajā īpašajā izdevumā ir iekļauta viedās mājas integrācija ar Google Assistant un Amazon Alexa.

Jūsu dekorāciju var izveidot no vairākām ierīcēm un dažādām formām . Vai vēlaties gaismas ķēdi pie sienas, krāsainu rāmi uz logiem un lielu Ziemassvētku eglīti istabas vidū? Nav problēma! Izveidojiet savu ainu un kontrolējiet to uzreiz, izmantojot kopīgu apgaismojuma tēmu.

Ziemassvētku viedās spuldzes

LED gaismas - Ziemassvētku eglīte tiek vadīta caur mobilo aplikāciju Android un iOS

Izsmalcinātā mobilā lietojumprogramma savieno viedtālruni pārī ar ierīci, un jūs varat to nekavējoties vadīt. Pati lietojumprogramma kartē apgaismojuma izkārtojumu , un pēc tam varat viegli iestatīt citu krāsu katrai spuldzei vai spuldžu grupai atsevišķi. Vadība ir ļoti vienkārša, ātra un intuitīva . Lietojumprogrammā varat izvēlēties no noklusējuma modeļiem, lejupielādēt jaunus modeļus no interneta no tiešsaistes galerijas vai izveidot savus motīvus un tos saglabāt.

twinkly mobilā aplikācija

Varat arī kontrolēt gaismas intensitāti, izmaiņu ātrumu, krāsu, nokrāsu, spilgtumu, rotāciju, sajaukšanu un daudz ko citu. Taimera funkcija ļauj iestatīt, lai gaisma automātiski ieslēgtos un izslēgtos saskaņā ar laika grafiku. Atskaņošanas saraksta funkcija ļauj iestatīt dažādu veidu motīvus hronoloģiskā secībā un automātiski mainīt tos atbilstoši iestatījumiem.

mirkļa aplikācijagaismas kontrole, izmantojot mobilo tālruniskaistākā Ziemassvētku eglītewifi LED sloksne

Izmantojot papildu USB ierīci MUSIC DONGLE , jūsu Ziemassvētku eglīte reaģēs uz telpā atskaņoto mūziku, gaisma mainīsies un pārslēgsies mūzikas ritmā atbilstoši iestatītajiem parametriem. Ir pieejami vairāki modeļi un motīvi, lai atlasītu opciju “rādīt pēc mūzikas”, kuras var rediģēt un iestatīt atbilstoši savām vajadzībām. Ar MŪZIKA jūs varat arī baudīt videospēles, piedzīvot jaunu dimensiju spēlējot spēles! Mainīgās gaismas mūzikas ritmā, jo grafiskais ekvalaizers dejo uzreiz katrā ballītē. USB ierīce MŪZIKA ir papildus prece, to nepieciešams iegādāties mūsu e-veikalā.

mirgojoša mūzika

Iespējas:

plus 390 gaismas diodes
plus Kontrole, izmantojot mobilo aplikāciju
plus Wi-Fi un Bluetooth savienojums
plus RGB gaisma
plus Vienkārša montāža un uzstādīšana - Quick Set


Specifikācija:

Modelis: TG70P3G21P02
Koka augstums: 2,1 m
Koka diametrs: 1,25 m
Diožu skaits: 390
Izturība: IP20
Savienojums: Wi-Fi, Bluetooth
Kabelis: melns-zaļš
Ieejas spriegums: 240V
Izejas spriegums: 24V / 1,5A
Spuldzes kalpošanas laiks: vairāk nekā 30 000 stundu
Saliekamā konstrukcija un metāla statīvs


Iepakojuma saturs:

1x Ziemassvētku eglīte ar 390 diodēm + kontrolieris
1x adapteris
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma