Ādas rakstāmgalda komplekts birojam - komplekts 4 gab.: White Leather - Hand Made

Kods: 96-002
218,90 U$ Cena bez PVN: 182,41 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Ādas rakstāmgalda komplekts birojam - komplekts 4 gab.: White Leather 100% roku darbs. Šis unikālais augstas kvalitātes rakstāmgalda komplekts padarīs jūsu biroju par pavisam citu vietu

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Ādas rakstāmgalda komplekts birojam - komplekts 4 gab.: White Leather 100% roku darbs. Šis unikālais augstas kvalitātes rakstāmgalda komplekts padarīs jūsu biroju par pavisam citu vietu. Maksimāli reprezentatīvu raksturu garantē augstākās kvalitātes materiālu – sintētiskās ādas izmantošana. Visi šīs kategorijas izstrādājumi ir izgatavoti no pirmās klases 100% sintētiskās ādas, visi ir roku darbs un godīgi šūti un apstrādāti ROKU ROKĀ . Unikālais brūnās ādas dizains izskatās maksimāli elegants un cēls - luksusa aksesuārs birojam, darba telpai. Ādas KOMPLEKTS sastāv no 4 biroja piederumiem : darba paklājiņa ar vietu dokumentu slēpšanai, pildspalvu turētāja, mobilā telefona statīva un ādas statīva atgādinājumu uzlīmēm. Luksusa ādas galda paliktnis (paklājiņš) - unikāli biroja aksesuāri. Rakstāmpaklājiņš vai mākslīgās ādas paliktņi - oriģināls roku darbs

Pildspalvas, mobilais tālrunis, piezīmes, dokumenti... viss ērti sakārtots un kārtībā, pateicoties elegantiem ādas aksesuāriem uz galda.

dāvana vadītājamādas mobilā telefona statīvsdāvana uzņēmējai

Darba paliktnis ir izstrādāts tā, lai svarīgie dokumenti vienmēr būtu pa rokai un nebūtu pieejami ziņkārīgo acu priekšā. Pateicoties slēptajai vietai, tas ļauj droši slēpt svarīgus dokumentus. Zem pārsega ir vieta, kur ērti uzglabāt svarīgus dokumentus.

ādas biroja piederumi

100% roku darbs un 100% sintētiska āda - šī ir ideāla dāvana ikvienam, kurš novērtē kvalitatīvu produktu

Par ādu: mūsu produktu ražošanai tiek izmantota tikai 100% sintētiskā āda ar pirmās klases (Exclusive) kvalitāti . Šādu izstrādājumu ražošana ir tikai roku darbs .

Mēs atbalstām tādu produktu pārdošanu (Dzīvniekiem draudzīgs), kas nav izraisījuši nekādu cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Materiāli, no kuriem tiek izgatavoti luksusa biroja komplekti, ir dabiski vai sintētiski. Biroja komplektu un aksesuāru ražošanā izmantotā āda ir 100% sintētiskā āda (Exclusive) , un tā izskatās tikpat grezna kā oriģinālā dzīvnieku āda, un neviens dzīvnieks nav cietis.

roku darbs āda

Iespējas:

plus Augstas kvalitātes un elegants produkts
plus Izgatavota no sintētiskās ādas
plus 100% ROKU IZSTRĀDE
plus Luksusa dizains: balta āda
plus 4 biroja piederumi

Specifikācija:

Izmēri: 49x34x1 cm
Materiāls: āda
Ādas krāsa: balta
Šūšanas krāsa: balta

Iepakojuma saturs:

1x darba paklājiņš ar vietu dokumentu slēpšanai
1x pildspalvu turētājs
1x piezīmju papīra turētājs
1x statīvs viedtālrunim

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma