Biroja galda paliktņu komplekts 10 gab sieviešu darba galdam (sarkana āda) — roku darbs

Kods: 96-010
306,90 U$ Cena bez PVN: 255,75 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Biroja galda paliktņu komplekts 10 gab. Sieviešu darba galds izgatavots no sarkanas ādas, 100% roku darbs. Luksusa unikāli darba paliktņu piederumi.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Biroja galda paliktņu komplekts 10 gab. Sieviešu darba galds izgatavots no sarkanas ādas, 100% roku darbs. Luksusa unikāli darba paliktņu piederumi. Šis unikālais augstas kvalitātes rakstāmgalda komplekts padarīs jūsu biroju par pavisam citu vietu. Maksimālo reprezentatīvo raksturu garantē augstākās kvalitātes materiālu sintētiskās ādas izmantošana. Visi šīs kategorijas produkti ir izgatavoti no pirmšķirīgas 100% sintētiskās ādas, viss ir roku darbs un godīgi šūti un apstrādāti ROKU MADE ražošanā .

Unikālais sarkanās ādas dizains izskatās maksimāli elegants un cēls - luksusa aksesuārs birojam vai darba kabinetam. Ādas KOMPLEKTS sastāv no 10 biroja piederumiem: darba paklājiņa ar vietu dokumentu paslēpšanai, pildspalvu turētāja, piezīmju papīra turētāja, ādas statīvs atgādinājumu uzlīmēm, kalendāra turētāja, dzērienu paliktņa, dubultā dokumentu paplātes, etiķetes un zelta komplekta. pildspalvas - lodīšu un tintes pildspalva. Greznība   ādas galda paliktnis (paklājiņš) - unikāli biroja aksesuāri. Rakstāmpaklājiņš vai mākslīgās ādas paliktņi.

Šis luksusa biroja KOMPLEKTS sarkanā ādā ir ideāla dāvana sievietei

luksusa biroja komplekts sievietes darba galdam

Darba paklājiņš ir veidots tā, lai svarīgie dokumenti vienmēr būtu pa rokai, nevis ziņkārīgo acu priekšā . Pateicoties slēptajai vietai, tas ļauj droši slēpt svarīgus dokumentus. Zem pārsega ir vieta, kur ērti uzglabāt svarīgus dokumentus. Paklājiņš izskatās grezns un elegants, pateicoties ražošanā izmantotajiem pirmšķirīgajiem materiāliem. Eleganta izskata ādas aksesuārs sarkanā krāsā noteikti aizraus ikvienu.

luksusa rakstāmpaklājiņš sievietei

Ādas galda statīvs no sarkanas ādas ar zelta etiķeti + zelta pildspalvas - SET pildspalva sastāv no tintes pildspalvas un lodīšu pildspalvas. Šis pildspalvu komplekts sniedz iespēju izmantot dažādas pildspalvas dažādiem rakstīšanas nolūkiem. Lodīšu pildspalvu var izmantot parastai rakstīšanai, bet tintes pildspalva tiek izmantota līgumu un citu svarīgu dokumentu parakstīšanai. Viss komplekts izskatās grezns un elegants, pateicoties ražošanā izmantotajiem pirmšķirīgajiem materiāliem. Šis rakstāmgalda rotājums ļaus jums piekļūt pildspalvai, ja nepieciešams. Vairs nav jāmeklē pildspalva uz galda vai atvilktnes iekšpusē.

pildspalvu turētājs luksusa sarkana āda

Grezna dubultā dokumentu un papīra paplāte no sintētiskās ādas. Papīra paplātes izmēri ir 10x23x32 cm. Korpuss ir pilnībā izgatavots no ādas, iekšpuse ir izklāta ar zamšādu un sānu metāla piederumi ir zelta krāsā. Šis galda piederumi ir viens no mūsu labākajiem palīgiem, strādājot birojā. Mēs katru dienu darba rezultātā saņemam un veidojam daudz papīru . Bet kur tos likt? Mums ir vajadzīga vieta, kur tos novietot, lai vēlāk varētu šķirot. Mūsu dokumentu paplāte jums noteikti palīdzēs! Tam ir 2 dokumentu paplātes , kas nodrošina vairāk vietas dokumentu un papīra glabāšanai. Paplāte ir bagātināta ar zelta sānu bīdāmām eņģēm , tāpēc varat to izmantot kā atvērtu vai aizvērtu.

sarkana ādas dokumentu paplāte

100% roku darbs un 100% sintētiska āda - šī ir ideāla dāvana ikvienam, kurš novērtē kvalitatīvu produktu

Par ādu: mūsu produktu ražošanai tiek izmantota tikai 100% sintētiskā āda ar pirmās klases (Exclusive) kvalitāti . Šādu izstrādājumu ražošana ir tikai roku darbs .

Mēs atbalstām tādu produktu pārdošanu (Dzīvniekiem draudzīgs), kas nav izraisījuši nekādu cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Materiāli, no kuriem tiek izgatavoti luksusa biroja komplekti, ir dabiski vai sintētiski. Biroja komplektu un aksesuāru ražošanā izmantotā āda ir 100% sintētiskā āda (Exclusive) , un tā izskatās tikpat grezna kā oriģinālā dzīvnieku āda, un neviens dzīvnieks nav cietis.

roku darbs āda

Iespējas:

plus Augstas kvalitātes un elegants produkts
plus Izgatavota no sintētiskās ādas
plus 100% ROKU IZSTRĀDE
plus Luksusa dizains: sarkana āda
plus 10 biroja piederumi
plus Lieliska dāvana vadītājam

Specifikācija:

Izmēri: 45x39x1 cm
Materiāls: āda, metāls
Ādas krāsa: sarkana
Piederumu metāla krāsa: zelta

Iepakojuma saturs:

1x darba paklājiņš ar vietu dokumentu slēpšanai
1x pildspalvu turētājs
1x piezīmju papīra turētājs
1x kalendāra turētājs
1x A5 darba kārtība
1x dzērienu paliktnis
1x dubultā dokumentu tekne
1x vārda zīme (bez vārda) un zelta pildspalvu komplekts ar pamatni: lodīšu un tintes pildspalva.

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma