Luksusa biroja KOMPLEKTS dokumentiem biroja galdam 6gb melna āda + koks

Kods: 96-055
262,90 U$ Cena bez PVN: 219,09 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Luksusa biroja KOMPLEKTS dokumentiem biroja galdam 6gb melna āda + koks - komplekts no dabīgā koka un sintētiskās ādas (100% roku darbs).

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Luksusa biroja dokumentu KOMPLEKTS biroja galdam 6gb melna āda + koks - dabīgā koka un sintētiskās ādas komplekts (100% roku darbs) sastāv no 6 noderīgiem aksesuāriem , kas sakārtos Jūsu rakstāmgaldu un uzturēs to kārtībā. Mūsu vietnē jūs varat atrast dažādus dažādu krāsu koka un ādas galda komplektus , kurus varat izmantot birojos, lai dekorētu un noformētu savu galdu . Šis unikālais, augstas kvalitātes darba galda KOMPLEKTS pārvērtīs jūsu biroju par pilnīgi citu vieta.

Maksimāli reprezentatīvu raksturu garantē augstākās kvalitātes materiālu – ādas un koka – izmantošana. Visi šīs kategorijas izstrādājumi ir izgatavoti no augstas kvalitātes koka, pirmšķirīgas 100% sintētiskās ādas, visi roku darbs un godīgi šūti un apstrādāti ROKU MADE ražošanā . Unikālais melnās ādas dizains izskatās maksimāli elegants un cēls - luksusa aksesuārs birojam vai darba telpai. Ādas KOMPLEKTS sastāv no 6 biroja piederumiem: statīvs pildspalvām un zīmuļiem, turētājs piezīmju papīriem, galda paklājiņš ar vāku dokumentiem, kalendāra turētājs un statīvs pildspalvām un vizītkartēm, zelta pildspalvu komplekts. - tintes pildspalva un lodīšu pildspalva.

Grezns komplekts piemērots arī kā dāvana tēvam, draugam vai priekšniekam (kolēģim)

biroja komplekts ādas un koka krāsa melna

Koka statīvs + zelta pildspalvas - pildspalvu KOMPLEKTS sastāv no tintes pildspalvas un lodīšu pildspalvas. Šis pildspalvu komplekts sniedz iespēju izmantot dažādas pildspalvas dažādiem rakstīšanas nolūkiem. Lodīšu pildspalvu varat izmantot parastai rakstīšanai un tintes pildspalvu līgumu un citu svarīgu dokumentu parakstīšanai. Viss šis komplekts izskatās grezns, pateicoties pirmšķirīgu materiālu izmantošanai ražošanā. Šis rakstāmgalda rotājums ļaus jums sasniegt vajadzīgo pildspalvu, kad tā būs nepieciešama. Vairs nav jāmeklē pildspalva uz galda vai atvilktnē.

darba galda komplekts - melns ādas koks

Darba paklājiņš ir veidots tā, lai svarīgie dokumenti vienmēr būtu pa rokai un lai tie nebūtu sasniedzami apkārtējo cilvēku svešām acīm . Pateicoties slēptajai vietai, tas ļauj droši slēpt svarīgus dokumentus . Zem pārsega ir vieta, kur ērti uzglabāt svarīgus dokumentus.

luksusa ādas dokumentu paliktnis

Luksusa biroja komplekts pildspalvām, dokumentiem un papīriem no koka . Šis rakstāmgalda piederums ir viens no mūsu labākajiem palīgiem, strādājot birojā. Mums ir vajadzīga vieta, kur mēs varam mierīgi strādāt bez haosa uz galda, mums jābūt visam kārtībā. Kā arī kārtojot pildspalvas un piederumus uz galda, ar mūsu komplektu viss ir sakārtots .

koka luksusa biroja komplekts

100% roku darbs, koks un 100% sintētiskā āda - šī ir ideāla dāvana ikvienam, kurš novērtē kvalitatīvu produktu

roku darbs āda

Par ādu: mūsu produktu ražošanā tiek izmantota tikai 100% sintētiskā āda ar pirmās klases (Exclusive) kvalitāti . Šādu izstrādājumu ražošana ir tikai roku darbs .

Mēs atbalstām tādu produktu pārdošanu (Dzīvniekiem draudzīgs), kas nav izraisījuši nekādu cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Materiāli, no kuriem tiek izgatavoti luksusa biroja komplekti, ir dabiski vai sintētiski. Biroja komplektu un aksesuāru ražošanā izmantotā āda ir 100% sintētiskā āda (Exclusive) un izskatās tikpat grezna kā oriģinālā dzīvnieku āda, un neviens dzīvnieks nav cietis.

manuāla kokapstrāde

Iespējas:

plus Augstas kvalitātes un elegants produkts - ražots Turcijā
plus Izgatavota no sintētiskās ādas un koka
plus 100% ROKU IZSTRĀDE
plus Luksusa dizains: melna āda un melns koks
plus 6 piederumi
plus 100% pārstrādājams + videi draudzīgs

Specifikācija:

Paklājiņa izmēri: 59x39x1 cm
Materiāls: āda, koks, metāls
Ādas krāsa: melna
Koka krāsa: melna
Piederumu metāla krāsa: zelta

Iepakojuma saturs:

1x statīvs pildspalvām un zīmuļiem
1x piezīmju papīra turētājs
1x galda paklājiņš ar vāku dokumentiem
1x kalendāra turētājs un statīvs pildspalvām un vizītkartēm
1x zelta pildspalvu komplekts - tintes pildspalva un lodīšu pildspalva

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma