Luksusa rakstāmgalda paklājiņš — āda un koka izgatavoti birojam

Kods: 96-024
119,90 U$ Cena bez PVN: 99,91 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Luksusa rakstāmgalda paklājiņš — āda un koka izgatavoti birojam. Balta mākslīgā āda + koks (100% roku darbs) — unikāls piederums.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Luksusa galda paklājiņš - Ādas un koka izstrādājumi birojam. Balta mākslīgā āda + koks (100% roku darbs) - Unikāls aksesuārs. Šis unikālais augstas kvalitātes rakstāmgalda komplekts padarīs jūsu biroju par pavisam citu vietu. Maksimāli reprezentatīvu raksturu garantē augstākās kvalitātes materiālu izmantošana, piemēram, kvalitatīva koka un ādas kombinācija. Visi šīs kategorijas izstrādājumi ir izgatavoti no pirmās klases koka un 100% sintētiskās ādas, visi ir roku darbs un godīgi šūti un apstrādāti ROKU ROKĀ . Unikālais gaiši brūna koka un baltas ādas dizains izskatās maksimāli elegants un cēls - luksusa aksesuārs birojam vai darba telpai. Darba paklājiņa izmēri ir 58x39x1 cm. Greznība   ādas galda paliktnis (paklājiņš) - unikāli biroja aksesuāri. Rakstāmpaklājiņš vai mākslīgās ādas paliktņi.

Ādas un koka rakstāmgalda paklājiņi - LUXURY un ELEGANT

Luksusa koka ādas rakstāmgalda paliktņi

Darba paklājiņš ir veidots tā, lai svarīgie dokumenti vienmēr būtu pa rokai, nevis ziņkārīgo acu priekšā . Pateicoties slēptajai vietai, tas ļauj droši slēpt svarīgus dokumentus. Zem pārsega ir vieta, kur ērti uzglabāt svarīgus dokumentus. Paliktnis izskatās grezns un elegants, pateicoties ražošanā izmantotajiem pirmšķirīgajiem materiāliem. Brūns koks kombinācijā ar ādu baltā krāsā noteikti aizraus ikvienu.

luksusa ādas paklājiņš birojam

100% roku darbs un 100% sintētiska āda - šī ir ideāla dāvana ikvienam, kurš novērtē kvalitatīvu produktu

Par ādu: mūsu produktu ražošanai tiek izmantota tikai 100% sintētiskā āda ar pirmās klases (Exclusive) kvalitāti . Šādu produktu ražošana ir tikai roku darbs .

Mēs atbalstām tādu produktu pārdošanu (Dzīvniekiem draudzīgs), kas nav izraisījuši nekādu cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Materiāli, no kuriem tiek izgatavoti luksusa biroja komplekti, ir dabiski vai sintētiski. Biroja komplektu un aksesuāru ražošanā izmantotā āda ir 100% sintētiskā āda (Exclusive) , un tā izskatās tikpat grezna kā oriģinālā dzīvnieku āda, un neviens dzīvnieks nav cietis.

roku darbs āda

Iespējas:

plus Augstas kvalitātes un elegants produkts
plus Izgatavots no koka un sintētiskās ādas
plus 100% ROKU IZSTRĀDE
plus Grezns dizains: brūns koks un balta āda
plus Slēpta vieta svarīgu dokumentu glabāšanai

Specifikācija:

Izmēri: 58x39x1 cm
Materiāls: koka un ādas kombinācija
Krāsa: gaiši brūns koks un balta āda

Iepakojuma saturs:

1x Galda paklājiņš no koka un ādas

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma